Zeblij se!

IF U SEEK BRITNA

Poblitca

Britna je na Sibiři teprve týden a už se tam seznámila s místním rockovým klubovým týpkem, který jí omylem vystřelil strunu z kytary do její cely, která má rozměry 50x50 cm. Britně se ten týpek zřejmě líbí, ale až spolu začnou chodit, bude dříve, nebo později muset Britna prozradit své tajemství o 6 lesbických párech, ve kterých figurovala roli muže. To asi nebude příjemný rozhovor. Alespoň se Britna bude soustředit na focení a ne na koketování se stejným pohlavím.
Tuto knížku ,,Poblitca" napsala sestra přežvýkavce britnovského Jamie Lynn Sreaps. Sehnal jsem 1. kapitolu-Sladké začátky a nejlepší zobrazení je ve Wordu 2003-2007. Hodně zábavy!
DOWNLOAD
Jelikož si Britna v poslední době nerozumí s Georgem Bushem, ani Barackem Obammou, nehodlala se s nimi zase vyspat, ale začala jednat. Na obřím památníku Mount Rushmore v Jižní Dakotě přetáhla přes oči nejvýznamnějších amerických prezidentů velkou průhlednou pásku, aby tím naznačila návštěvníkům, že Amerika je vyblitý stát a že jen ona ho umí napravit. To ale není pravda, protože ona ho zničila a poblila se na každý roh. Britna je od teď celostátní vězeň a byla poslána na Sibiř, kde i přes tu strašnou zimu nafotí nový photoshoot pro svou novou kozlí vůni, zmínil se časopis NYC Breaking News. Tomuto nádhernému památníku se již nedá říkat jinak, než zostuděný Mount Britnamore Wizer.
Česká punk-metalová zpěvačka Dohulena Čočková (celým jménem Mary Dohulena Oliva Čočková) a tanečnice a barmanka Britna se sejdou zítra na Zanzibaru, kde budou trávit čas s věštkyní Ivankou. Tato po celém světě proslavená trojice se tak rozhodla zhruba před 7 lety. Ovšem Britna v tu dobu neměla peníze a neměla se jak dostat přes oceán.

Tuto zprávu včera 28.11.2008 uveřejnila sama Britna. Aspoň v něčem se překonala. Je zapsána v Zeblitcově knize rekordů za 1. místo nejpomalejšího uskutečnění domluvy se svými kamarádkami. Britna jede k věštykni, protože chce zjistit, jestli je opravdu lesbička a miluje Dohulenu Čočkovou, zatímco Dóža jede k Ivance, aby zničila konkurentku.
Britna uzavřela smlouvu s EIDOS a Crystal Dynamics, kteří tvoří už po dlouhá léta nejoblíbenější akční adventuru Tomb Raider. Další, již 9. díl po novém Underworld ponese název Poblitca. Britna se tak snažila, aby pro nový díl hry vymodelovali 3D figurínu jejího božského tučného a špekatého těla s novými podprsenkami, které dostala jako dáreček k jejím 49. narozeninám, že je nakonec přemluvila a ve hře se tyto modely objeví zřejmě jen v nějakém vloženém videu v 6. levelu. Můžeme se těšit.

Líbí se Vám chýše Britny v Himalájích?

Koupíte si album Circus? (nebereme v úvahu, že ANO!!)

Jak můžete vidět, z hospody ožralá Britna Spears se omylem zapletla fotografovi Rolling Stone do záběru! Chudáci redaktoři, tak dlouho je Britna vydírala, až ji dali na obálku! Britna tam vypadá, jak nějaká pouliční štětka. V rozhovoru, který v podnapilém stavu udělala, uvedla, že jí Sean Preston uráží a říká jí sprosté slova, které ho učí jeho famózní otec. Chudáci dětska, za chvíly už skončí v dětském domově někde na Ukrajině, ale Britně to bdue stejně jedno, přece bude mít konečně svou chýši v Himalájích!
Love me, hate me!!
Přináším ke stažení nové album prodavačky Britny Spears s názvem Circus! Album je samozřejmě vyblité! Každopádně si ho absolutně nikdo nekupujte!!! Nemá to cenu, když je ke stažení!! Takže huráááá ilegální downloady!!!
Download:
Circus
Britna nafotila photoshoot pro nějaký cikánský časopis Gaždo, bohužel fotkami zrujnovalo celou početnou cikánskou obec! Kvůli retushy si museli vzít úvěr 2 triliony dollarů, což pro ně není splatitelné. Aby Britna vypadala na fotku svěže a poblitě, museli si přizvat specialisty na tloušťku a podkožní tuky. Bohužel po vyretushování stále Britna vypadá hrozně, její "job" (prodavačka prezervativů v Himalájích) jí moc nevynáší, a tak musí začít něco dělat. Rozhodla se, že založí nadaci "Okradu Vás!", aby jí lidé přispívali na drogy, cigarety, alkohol...
1  
2  
3  
 
Hahahihihahaha